Start  /  O firmie

O firmie

Nasza firma działa na rynku ślubnym od 1990 roku. Od ponad 30 lat specjalizujemy się w imporcie ekskluzywnych koronek ślubnych z całego świata. Doskonałe wykonanie oraz szeroki wachlarz wzorów są gwarantem zadowolenia zarówno klientów hurtowych, jak i detalicznych. W naszym asortymencie odnajdą państwo rozmaite koronki zdobione i niezdobione oraz gipiury niezbędne do stworzenia wyjątkowych kreacji ślubnych.

 

Bogato zdobione hafty na tiulu wyszywane najrozmaitszymi zdobieniami, takimi jak: cekiny, perełki, koraliki, kryształki, pióra oraz elementy 3D, czy klasyczne koronki francuskie stanowią znaczną część naszej oferty. Ponadto sprowadzamy również taśmy wykończeniowe i biżuteryjne oraz aplikacje. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką gamę tkanin ślubnych między innymi: tiule, satyny, muśliny itp.

 

Wykwalifikowany personel zawsze chętnie służy pomocą w doborze produktów najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb. Dokładając przy tym wszelkich starań, aby w naszej ofercie nie zabrakło zarówno wzorów tradycyjnych i ponadczasowych, jak i podążających za światowymi trendami koronek.

 

Prowadzimy sprzedaż stacjonarną w siedzibie firmy w Warszawie oraz sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju.

 

Zapraszamy do współpracy firmy zajmujące się produkcją sukien ślubnych, komunijnych i wieczorowych oraz klientów indywidualnych.